Maggie

megiNajobľúbenejšia hra Íverov?
Nedá sa povedať že by som mala najobľúbenejšiu, pretože som ešte žiaľbohu nevidela všetky hry a z tých ktoré som videla sa mi páčili všetky 🙂

Ktorú postavu by si si chcel zahrať ?
Už dávno, pradávno som videla hru Sardinky na scénu prosím – a tam by som brala akúkoľvek postavu. Ale inak charakterovo nejakú negatívnu, neurotickú, vyšinutú. Niečo na spôsob Bellatrix Lestrange alebo Jokera v Batmanovi.

Kostým, v ktorom sa cítiš najlepšie?
Asi to bude ten, ktorý mávam v Macbethovi, lebo mám sukničku a tielko (aj napriek tomu, že tam mám samé mužské úlohy :-).

Čo máš na Íveroch najradšej?
Ja na nich zbožňujem asi úúúplne všetko. Ten zápal pre hru, pozitívnu energiu, humor, iróniu, smiech ….
Čo sa Ti na Íveroch nepáči?

A na záver:
Milujem vôňu granka a kníh … zbožňujem studené kakauko (ani pivom neopovrhnem) .. nevyznám sa v geografii a matike a nemám vyvinutý orientačný zmysel…. ale za to mám veľkú fantáziu a predstavivosť a cit pre iróniu … aa rada chodím po obchodoch keď sú akcie. V živote sa riadim vetou – Kto nič nevyskúša, nič nezažije. Rada si čarbem abstraktné veci, pretože tie ozajstné neviem nakresliť v reálnej podobe. Teším sa z každej jednej maličkosti a som realistický optimista, ktorý sa rád smeje. A aby som nezabudla môj najobľúbenejší superhrdina je Batman.

Publikované
Kategorizované ako Herci