Vladislav

VladislavPostava, ktorú by si si chcel zahrať?
Konkrétne ducha Hamletovho otca, to by som len strašil a strašil a deti by sa ma báli. Postava ako pre mňa. A vo všeobecnosti tie typy vedľajších postáv, čo neovplyvňujú dej. To preto, aby nebol trapas, keby som sa neobjavil :-). To sa mi už raz skoro stalo, ale nakoniec som to riskol a vstúpil som.

Kostým, v ktorom sa cítiš najlepšie?
Rifle, tričko a tenisky.

Tvoj najmenej obľúbený kostým?
Najprv som mal odpor k tielkam zo Salome, ale už sme si na seba časom zvykli.

Veselá príhoda z javiska?
Nespomínam si na nič konkrétne, ľudia sa na mne síce smiali, ale to preto, že som hral v komédiách. Teda dúfam, že to bolo preto.

Čo máš na Íveroch najradšej?
Keď každý vie text, nič sa nestratí, ľudia tlieskajú, je plno, proste idylka.

Čo sa Ti na Íveroch nepáči?
Keď na skúške nie vždy všetko klape a sú stresy pred predstavením. Ale zatiaľ vždy všetko vyšlo. Ako je to možné, je mi záhadou :-). Určite cez naše javisko prechádza onen legendárny štvrtý bod bermudského trojuholníka.

A na záver:
Dúfam, že som aký taký herecký talent zdedil po rodičoch, čo tu tiež dlhé roky hrávali. Vďaka tomu sa môžem pokladať z časti za dieťa Íverov :-).
Som háklivý na svoje meno, čiže žiadny Vladimír a podobne, ale Vladislav. Kto to pokazí, má u mňa čierny bod. Najradšej mám pivo Radegast, to raz v takej útulnej krčmičke na Valašsku…, no ale to sem nepatrí :-). Zo slovenských mi najviac chutí to, ktoré čapujú na Slovane, niekedy sa ich spýtam na značku.

Publikované
Kategorizované ako Herci