Aďa

adaNajobľúbenejšia hra Íverov?
To sa podľa mňa nedá presne povedať, mám rada Holohlavú speváčku ale i Nožmi do sliepok podľa mňa každá hra ktorú hráme má niečo čím je iná ako ostatné a tým pádom sa mi len ťažko dá určiť ktorá je tá naj…:)

Najobľúbenejšia postava, ktorú hráš?
Mám rada postavu ktorú hrám v hre Taká strata Krvi je to také roztomilé dievčatko čo si spieva a vlastne celá tá hra je taká uvoľnená a len si tam tak každý spieva…, ale aj ako bosorka v Macbeth-ovi sa cítim veľmi dobre.

Ktorú postavu by si si chcel zahrať (nemusí byť len z hry Íverov)? Raz by som chcela stvárniť samú seba v hre o mne, ale milujem muzikály a hlavne Na skle maľované a zahrať si niekedy v tomto predstavený hmm napríklad takého Anjela no tak to by sa mi páčilo….

 Trapas na javisku?
Raz som spievala Pánbožkovu kravičku, a po čas celého môjho výstupu mi trčala s podprsenky vreckovka….ľudia sa smiali a ja som až v šatni po prečítaní sms- „zastrč si tú vreckovku“ zistila že prečo vlastne….

Čo máš na Íveroch najradšej?
Mám na vás/ nás rada, že je to tam vždy plné humoru, smiechu a zábavy…Každý je tu vítaný a ja sa na skúškach (či po skúškach) cítim vždy veľmi príjemne a mám pocit že aj keď som tak ďaleko od domu….v divadle Ívery som doma…

A na záver:
Sama seba pokladám za vtipného človeka ( aj keď nie vždy okolie moje vtipy chápe :-). Život vidím skôr ako poloplný pohár, som strelený strelec ktorý miluje dobrodružstvá môj obľúbený hrdina je Indiana Jones a až vyrastiem budem ako on!

Publikované
Kategorizované ako Herci