Michaela

Najobľúbenejšia hra Íverov?misLienka
Všetky hry, čo máme v repertoári, sú jedinečné. Najviac ma asi očarila hra Elektrická bomba, ktorá je v podaní našich hercov doslovne bomba!! Vždy mám po predstavení na bruchu svalovku od smiechu:D

Najobľúbenejšia hra, v ktorej hráš?
Moja prvá hra, na ktorej som sa zúčastnila, bola Keby tisíc klarinetov. Hneď to bola „láska na prvý pohľad“. Hra je doslovne nabitá pozitívnou energiou, človek sa veľa nasmeje a navyše nás tam hrá veľa, takže je aj na skúške veselo. Odporúčam vidieť!

Najneobľúbenejšia postava, ktorú hráš?
Taká neexistuje. Keby som v celom predstavení hrala čo i len kríček, tak mám z toho radosť. Hranie v divadle bol môj detský sen.

Najťažšia postava, ktorú hráš?
Žiadnu postavu nemožno podceňovať, pretože vždy treba dbať na veľa detailov. Navyše nikdy nie som so svojim výkonom spokojná, ale aspoň je stále čo zlepšovať.

Ktorú postavu by si si chcel zahrať?
Keďže som veľmi dynamický človek, tak najlepšie každú chvíľu niečo iné. Veľmi by sa mi páčilo v hre Alica v krajine zázrakov a to v role ktorejkoľvek postavy. Možno by sa mi hodil taký kocúr Škľabka 😀 Chcela by som si vyskúšať hrať aj pomäteného človeka alebo poriadne negatívnu postavu alebo puntičkársku detektívku aleboo…….

Kostým, v ktorom sa cítiš najlepšie?

Na oblečení nezáleží, vždy to predsa budem iba ja.:-) Ja sa hlavne teším „baletným cvičkám“, čo v divadle nosíme obuté. Cítim sa ako profesionálna tanečnica a môžem si po javisku lietať ako pierko.

Čo máš na Íveroch najradšej?
Hneď zo začiatku ma očarilo, ako rýchlo vedia človeka prijať do kolektívu. Behom chvíle som sa v divadle cítila ako doma, za čo som im veľmi vďačná. Vždy okolo seba šíria dobrú náladu a nikdy nenechajú kamaráta/tku vystrájať… samého 😀

A na záver:
Volám sa Miška, to už asi všetci viete. V divadle ma volajú Michaela, lebo sme tu v skutočnosti Mišky dve. Odkedy ma naučili rozprávať, tak neviem prestať. Odmalička si stále si spievam. Najradšej keď neviem text a vymyslím si vlastnú verziu. Hanbím sa spievať pred ostatnými, ale v divadle to vždy nejako prekonám. Mám rada dobrodružstvá, často robím veľa vecí naraz a potom ani jednu poriadne. Mám rada prechádzky v prírode, bylinkové čaje, hojdať sa na hojdačke, skúšať si smiešne oblečenie a napchať si plné ústa pukancov. Rada stretávam nových ľudí, zbožňujem svojho psíka, hviezdy na oblohe a samozrejme divadlo.

 

Publikované
Kategorizované ako Herci