Dodo

IMG_9297 - Copy (800x533)

Najobľúbenejšia hra Íverov? Medzi najväčších adeptov na tento titul určite patrí hra Nožmi do sliepok. Tak krásne piesne a herecké výkony. Každý kto to nevidel by to mal čo najskôr napraviť. Hneď na druhom mieste s minimálnym odstupom sa drží Hra na Zuzanku.

Ktorú postavu by si si chcel zahrať? Tak to by bol najskôr samotný Bond, James Bond, alebo Dodo Bond. No každopádne by tam mali byt Dodo girls a fľaša s Martini a vodkou, alebo ešte lepšie koňak keďže som vinár. Hneď by bol tento svet bezpečnejší, ale hlavne veselší.

Aký brept sa ti podaril a v ktorej hre? Zatiaľ sa mi celkom úspešne darí vynechávať cele slova, niekedy až vety 🙂

Najkrajšia replika, ktorú hovoríš? Čo robia čerti s nemravnými osobami? V hre Faust, Margaréta, slúžka a ja. No, čo robia čerti s nemravnými osobami ;)?

Najťažšia replika, ktorú hovoríš? V hre Taká strata krvi v jednej scéne nehovorím nič. Iba sedím a počúvam ako za mňa Mirka spieva. Keďže ja neviem spievať. Je to to najnáročnejšie čo môže byt J. V tom momente mi je smiešne aj to, že sedím. A hlavne ja mam hrať vtedy smutného, lebo nie som ani smrek čo drevorubač stína.

Trapas na javisku? Často sa mi sníva ako idem do školy a keď tam prídem zrazu nemám gate. Toto som musel aj raz predviesť v hre Striptíz. Ibaže som o tie gate prišiel nedobrovoľne počas hry. To je kvôli tej hmle!

Veselá príhoda z javiska? Každú jednu scénu by som zaradil medzi veselé prihody. Či už hráte s Marekom, Jožkom, alebo kýmkoľvek vždy mam čo robiť aby som nevybuchol smiechom. A ty, čo ste boli na Klarinetoch, ste mohli vidieť toľko nečakaných situácii že až :-).

Čo máš na Íveroch najradšej? Optimizmus a veselú náladu v každom okamihu. Veď nič zle sa o tak ukáznenom ansámbli ani nemôže napísať :-).

A na záver: Stale sa usmievam a smejem. Niektorý vravia, že to je už skoro ako výsmech, ale aj nad tým som sa iba pousmial J. Pozvanie na pivo, alebo dobre víno nikdy neodmietnem. Veľa úsmevu prajem všetkým!

Publikované
Kategorizované ako Herci