Matej

Najobľúbenejšia hra Íverov? Jednoznačne Striptíz (…to je divadelná hra, žiadna úchylačina

Najobľúbenejšia postava, ktorú hráš? Muhahahaaaa.. Hadžadžadž ktorý v porovnaní z Herodesom vyznie ako priateľ dietok! …totiž naopak

Najťažšia postava, ktorú hráš? Ako dedinčan v hre Nožmi do sliepok treba mať v zálohe náhradné pľúca. Skúste 10min. v kuse skákať a spievať…

Ktorú postavu by si si chcel zahrať (nielen z hry Íverov)? Schody ktoré si zahral Milan Lasica. „Mne budete hovoriť… Veď ja som tie schody hral!“(Lasica a Satinský: Dialógy)

Kostým, v ktorom sa cítiš najlepšie: Najradšej mám Cestu do úbic, kde sme všetci kravatkoidní. Je to jedna z mála príležitostí oprášiť šedý oblek ešte predtým ako ho zožerú mole.

Najkrajšia replika, ktorú hovoríš: Je to pieseň o rose na ktorú však nieje nikto zvedaví a dávajú mi to patrične najavo.

Najťažšia replika, ktorú hovoríš: „Kýbeľ sa dá do čistiarne, droždie sa zašije a žehliť sa bude zápalkami!“ o to ťažšie to je, že to mám škriepne vyvrhnúť zo seba v rámci rýchlo bežiacej hádky.

Trapas na javisku:Nikdy som nemal čistejšiu hlavu ako v polovici repliky v hre Elektrická bomba keď som zrazu dostal okno. Zachránila ma len nehorázne dlhá strategická pauza sprevádzaná hŕstkou panických a beznádejných pohľadov na kolegov ktorý súcitne tŕpli so mnou.

A na záver:

Hovoria o mne že som taká veselá kopa (hnoja) čo si myslím že je aj pravda lebo sa zo všetkého najradšej smejem. Teda pravdupovediac mi nikto nič také doposiaľ nepovedal ale ja myslím že by sa to hypoteticky o mne dalo asi povedať. V minulosti som bývaval namyslený, uznávam, ale dnes som už chvála bohu dokonalý.

Moje najobľúbenejšie vtipy sú “Jabĺčko, hruštička a tehlička…“ a „aký je rozdiel medzi bocianom a obzvlášťom?“ (Znenie vtipov vyrozprávam na počkanie, pointu za príplatok)

Publikované
Kategorizované ako Herci