Marianna

Najobľúbenejšia postava, ktorú hráš: V Zuzanke hrám rolu predavačky. Apatickej predavačky. Otrávenej predavačky. Takmer nič nehovorím, ale zbožňujem tú rolu, keď sa ľudia na to dívajú a smejú sa, že tak to naozaj niekedy je. Ešteže nemám na chrbte napísané Môžem Vám pomôcť? 😀

Najneobľúbenejšia postava, ktorú hráš: Taká nie je. Milujem divadlo. Som vďačná za každučký charakter postavy, ktorý môžem vytvoriť.

Najťažšia postava, ktorú hráš: Keď sme dvaja herci hrali Kočku na koľajniciach. Ja som hrala koľajnice. Ale nie! Kočku. Len bol veľmi krátky čas. A musí všetko klapať, lebo sme na tom pódiu len dvaja. A ešte prehováram muža, aby si ma vzal, čo mi absolútne nie je prirodzené 😀

Ktorú postavu by si si chcel zahrať? Chcela by som si zahrať nejaký muzikál. Ešte lepšie rockovú či metalovú operu a postava by stačila maličká. Len si chcem splniť ďalší sen.

Kostým, v ktorom sa cítiš najlepšie: Najlepšie sa cítim vo svojej rockovej elegancii. Ale v takom kostýme v Íveroch nehrám. Zatiaľ. Ktovie čo sa ešte vymyslí 😉

Najkrajšia replika, ktorú hovoríš: Prosím…Jednu šemticu, jednu tekvicu, kus Gregora, rožok. To máme päť zajacov. (Hra na Zuzanku, rola predavačky)

Najťažšia replika, ktorú hovoríš: „Šak ona sa rada rozpamätá. Bola tu pani riaditeľka, pán školník, kôň naprieč.“ (Hra na Zuzanku, rola učiteľky) Neviem sa zžiť s tým koňom naprieč. My sme ho už na telesnej nemali.

Čo máš na Íveroch najradšej? Na Íveroch mám najradšej, že mi dali možnosť ukázať sa. A ďakujem najmä Jane, našej režisérke za jej prístup, niekedy nechápem, že to všetko robí sama a všetko stíha. A tiež mám rada spätnú väzbu, keď mi diváci povedia, čo bolo zlé a čo dobré.

A na záver:

Vypnite si cez predstavenie svoje mobilné telefóny. A neviem, či ste si všimli, ale mám trojky. Dioptrie. Tie okuliare, čo nosím, sú dioptrické. Užívajte život!

Publikované
Kategorizované ako Herci